STRONA GŁÓWNA · SZUKAJ NA STRONIE · DAJ SOBIE SZANSĘ: WYBIERZ ZAWÓD!!! · WYPOSAŻENIE SZKOŁY · KONTAKT · MONITORING 17-11-2019 12:01:44

Udział w Zlocie Pałuckiego Oddziału PTTK
WYDARZENIA 2009/2010    1 maja 2010r. piątka uczniów naszej szkoły, wraz z opiekunkami- p. Moniką Kuras i p. Dominiką Piechowiak, brała udział w Zlocie Pałuckiego Oddziału PTTK inaugurującego sezon turystyczny.O godz. 10.00 drużyna zarejestrowała się w campingu przy ul. Szkolnej. Każdy uczestnik otrzymał czapeczkę, plakietkę Zlotu i długopis. Między 10.30 a 13.00 nastąpił przemarsz drużyn po mieście i poszukiwania w ramach konkursu "Historia Żnina zapisana w tablicach".  Po wykonaniu zadania uczestnicy udali się na poczęstunek turystyczny, a o godz. 14.30 nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu. Nasza drużyna zdobyła II miejsce wśród gimnazjów i otrzymała nagrody- dyplom, foldery, książkę oraz drobne upominki dla każdego z uczestników. Póżniej, do ok. godz. 17tej, wszyscy bawili się przy ognisku i piekli kiełbaski. Atrakcją był występ zespółu muzycznego Fart.
news: zlotpttk2.jpg   news: zlotpttk3.jpg