STRONA GŁÓWNA · SZUKAJ NA STRONIE · DAJ SOBIE SZANSĘ: WYBIERZ ZAWÓD!!! · WYPOSAŻENIE SZKOŁY · KONTAKT · MONITORING 17-11-2019 12:58:41

Bezpieczna droga!!!
WYDARZENIA 2006/2007

Wychowanie komunikacyjne – bezpieczeństwo dzieci w drodze do szkoły, jest bardzo istotnym elementem edukacji komunikacyjnej dzieci i młodzieży. Opracowany i realizowany od 2003 roku w naszej placówce projekt ,,Bezpieczna droga”, ma na celu kształtowanie w naszych uczniach - świadomego użytkownika ruchu drogowego. Organizujemy spotkania z policjantami KPP w Żninie, konkursy plastyczne, zajęcia i krótkie scenki tematyczne, które mają na celu uwrażliwienie uczniów na bezpieczeństwo własne oraz bezpieczeństwo innych użytkowników dróg. Różne działania podejmowane w tym zakresie przez nauczycieli, przyczyniły się również do pozyskania, a tym samym wyposażenia naszych uczniów w elementy odblaskowe, które zwiększą ich bezpieczeństwo w ruchu drogowym - szczególnie w trudnym okresie jesieni i zimy.

news: bezpiecznadroga0607nr1.jpg

news: bezpiecznadroga0607nr2.jpg

Światełka odblaskowe otrzymaliśmy dzięki uprzejmości firmy A' dal bert z Jaworzna, z którą współpracujemy już drugi rok!

Organizatorzy: Janina Witkowska, Małgorzata Dytman.