STRONA GŁÓWNA · SZUKAJ NA STRONIE · DAJ SOBIE SZANSĘ: WYBIERZ ZAWÓD!!! · WYPOSAŻENIE SZKOŁY · KONTAKT · MONITORING 08-12-2019 19:29:18

Wycieczka do Teatru Polskiego im. Hieronima Konieczki i Pomorskiego Muzeum Wojskowego w Bydgoszczy
WYDARZENIA 2010/2011

27 października odbyła się wycieczka szkolna do Teatru Polskiego im. Hieronima Konieczki i Pomorskiego Muzeum Wojskowego w Bydgoszczy. Celem wyjazdu było zwiedzanie teatru oraz zapoznanie się z funkcjonowaniem  i pracą w teatrze od strony technicznej. Uczniowie mieli możliwość stanąć na scenie, zobaczyć garderobę, zobaczyć miejsce w którym przechowywane są rekwizyty oraz  tzw. zapadnię i salę bankietową.

news: wyc1.jpg news: wyc2.jpg news: wyc3.jpg

W Muzeum oglądali wystawę eksponatów i zabytków związanych z historią wojskowości, umundurowanie i uzbrojenie należące do żołnierzy w różnych okresach historii. Zwiedzili również  ekspozycję plenerową prezentującą ciężki sprzęt wojskowy.

Uczestnikami wycieczki byli uczniowie klas szkoły podstawowej, gimnazjum i szkoły zawodowej. Organizacją wyjazdu zajęli się nauczyciele ZSS: Ewa Dobosz, Monika Kuras, Elżbieta Ziółkowska i Piotr Przywara.