STRONA GŁÓWNA · SZUKAJ NA STRONIE · DAJ SOBIE SZANSĘ: WYBIERZ ZAWÓD!!! · WYPOSAŻENIE SZKOŁY · KONTAKT · MONITORING 17-11-2019 10:26:05

Zajęcia dogoterapii
WYDARZENIA 2010/2011Po raz kolejny gościliśmy naszych przyjaciół z FUNDACJI POMOCY TERAPEUTYCZNEJ CANE PRO HUMANO. W dniu 16 maja odwiedzili nas oni wraz ze swymi czworonożnymi podopiecznymi.

news: dogoterap1.jpg news: dogoterap2.jpg news: dogoterap3.jpg

Kilka słów o dogoterapii: jest to wspomaganie rehabilitacji osób niepełnosprawnych poprzez zabawy, ćwiczenia z odpowiednio wyszkolonymi psami. Ta metoda terapii kontaktowej nie tylko przyczynia się do przywracania sprawności, ale poprzez bezpośredni kontakt z psem rozwija sferę emocjonalną. Dla osób w niej uczestniczących stanowi przede wszystkim doskonałą zabawę.