STRONA GŁÓWNA · SZUKAJ NA STRONIE · DAJ SOBIE SZANSĘ: WYBIERZ ZAWÓD!!! · WYPOSAŻENIE SZKOŁY · KONTAKT · MONITORING 17-11-2019 13:39:05

Konkurs "O Srebrną Zakładkę"
WYDARZENIA 2010/2011    9 czerwca w gościnnych murach Miejskiej Powiatowej Biblioteki Publicznej w Żninie odbyła się XIII Edycja Konkursu Czytelniczego „O srebrną zakładkę”, pod hasłem poezja Czesława Miłosza. W konkursie wzięli udział uczniowie gimnazjum z Karnowa, Strzelna, Szubina i Żnina. Organizatorki konkursu: Maria Niedźwiedzka, Magdalena Imbiorowska i Anna Mróz zadbały o uroczysty przebieg  imprezy. Uczestnicy prezentowali swoje wiadomości w części pisemnej i umiejętności pięknego czytania w części ustnej.  Zwycięzcami zostali wkat. Klas I - Daniel Dubiniewicz ze Żnina, klas II – Natalia Kuźniarek ze Żnina, klas III – Patrycja Kawka z Szubina.