STRONA GŁÓWNA · SZUKAJ NA STRONIE · DAJ SOBIE SZANSĘ: WYBIERZ ZAWÓD!!! · WYPOSAŻENIE SZKOŁY · KONTAKT · MONITORING 17-11-2019 13:12:39

Spotkanie integracyjne uczniów klasy III gimn. „ż” i klas PDP z przedstawicielami Zespołu Szkół w Szubinie
WYDARZENIA 2010/2011

W dniu 10 czerwca w naszej szkole odbyło się spotkanie integracyjne uczniów klasy  III gimn. „ż”  i klas PDP z przedstawicielami  Zespołu Szkół Specjalnych w Szubinie. W czasie spotkania odbyły się konkurs wiedzy społeczno-przyrodniczej „ Razem weselej”  i zabawy integrujące uczestników. Spotkaniu towarzyszyła muzyka, słodki poczęstunek, rozmowy  i radość. Na koniec wszyscy uczniowie otrzymali pamiątkowe gadżety i słodycze. Było to drugie w tym roku szkolnym spotkanie młodzieży z obu szkół. Kilka miesięcy temu nasi uczniowie zostali zaproszeni do ZSS w Szubinie na przedstawienie pt. „Przygoda w Bałaganowie” wystawiane przez tamtejszych uczniów.

Organizacją spotkania zajęły się p. Monika Kuras i p. Ewa Dobosz.

news: spotkaniezZSSszubin.jpg