STRONA GŁÓWNA · SZUKAJ NA STRONIE · DAJ SOBIE SZANSĘ: WYBIERZ ZAWÓD!!! · WYPOSAŻENIE SZKOŁY · KONTAKT · MONITORING 17-11-2019 13:42:43

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO W PIŁCE NOŻNEJ SZKÓŁ SPECJALNYCH
SPORT

Dnia 22.11.2011 w hali sportowej przy Liceum Ogólnokształcącym w Żninie odbyły się XV MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO W PIŁCE NOŻNEJ SZKÓŁ SPECJALNYCH.

Patronat nad imprezą objął  Starosta Żniński Pan Zbigniew Jaszczuk.

Na Pałuki zjechało 10 drużyn. Rozgrywki toczyły się w dwóch grupach po pięć zespołów.

Kolejność w pierwszej grupie wyglądała następująco:

1.WARLUBIE

2.    KCYNIA

3.    INOWROCŁAW

4.    ŻNIN

5.    SYPNIEWO

W grupie drugiej:

1.     CHEŁMŻA

2.     SZERZAWY

3.     GRUDZIĄDZ

4.     ŚWIECIE

5.     KORONOWO

W meczu o III miejsce w którym zmierzyły się zespoły KCYNI oraz SZERZAW  zwyciężyła drużyna z Szerzaw 2:0. W finale po bardzo zaciętym spotkaniu lepsza w rzutach karnych okazała się drużyna z Chełmży pokonując w stosunku 4:3 drużynę z Warlubia.

Puchary ufundowane przez Starostę Żnińskiego wręczał w-ce Starosta Pan  Robert Luchowski. Obecny był również delegat Okręgowego Związku Piłki Nożnej Pan Kazimierz Jańczak który przekazał 5 piłek Najlepszym zawodnikiem turnieju został Szymon Kośmiński z Warlubia a najlepszym bramkarzem został Głowacki Szymon ze Świecia.

Organizatorzy – Zespół Szkół Specjalnych ze Żnina  oraz Starostwo Powiatowe podziękowali sponsorom PEPSI- ŻNIN, RESTAURACJI ,,MARTINA’’, FIRMA ,,MAKO’’, PPHU ,,KWIECIŃSCY’’ za pomoc w organizacji imprezy.