STRONA GŁÓWNA · SZUKAJ NA STRONIE · DAJ SOBIE SZANSĘ: WYBIERZ ZAWÓD!!! · WYPOSAŻENIE SZKOŁY · KONTAKT · MONITORING 17-11-2019 13:33:05

Wspólne kolędowanie
WYDARZENIA 2011/201226 stycznia w czwartkowe przedpołudnie, mimo przejmującego chłodu w szkole panowała gorąca atmosfera. Wszystko za sprawą chóru z Zespołu Publicznych Szkkół nr 1 w Żninie pod dyrygenturą pani Beaty Różańskiej, która tak jak co roku gościła ze swoim zespołem w naszej szkole. Koncert kolęd i piosenek świątecznych rozpoczęła grupa naszych uczniów kierowana przez panią Kasię Siwak. Młodzież wykonała cztery utwory. Następnie chór z ZPS nr 1 przedstawił repertuar o tematyce świątecznej, a także kolędy, przy których akompaniowali chórowi gitarzyści. Całe spotkanie zintegrowało uczniów obu szkół. Organizatorką wspólnego muzykowania była pani Violetta Czekaj.
news: chorjedynka1.jpg