STRONA GŁÓWNA · SZUKAJ NA STRONIE · DAJ SOBIE SZANSĘ: WYBIERZ ZAWÓD!!! · WYPOSAŻENIE SZKOŁY · KONTAKT · MONITORING 22-11-2019 23:52:15

Konkurs Poezji Religijnej w Szubinie
WYDARZENIA 2011/20127 lutego uczennice Natalia Kuźniarek III gimnazjum i Kinga Kijewska kl. V wraz z opiekunką Violettą Czekaj uczestniczyły w Konkursie Poezji Religijnej w Szubinie. Tym razem uczestnicy ze szkół w Karnowie, Kcyni, Szubina i Żnina recytowali poezje autorstwa pani Gabrieli Kilińskiej. Niespodzianką dla wszystkich było spotkanie z autorką, rozmowa o jej twórczości a także recytacja wierszy w jej wykonaniu.
Uczestniczki z naszej szkoły zarówno w kategorii szkoły podstawowej jak i gimnazjum zajęły pierwsze miejsca.

Dziewczyny w pięknym stylu pokonały konkurencję, zostały nagrodzone gromkimi brawami, upominkami oraz pamiątkowymi dyplomami.