STRONA GŁÓWNA · SZUKAJ NA STRONIE · DAJ SOBIE SZANSĘ: WYBIERZ ZAWÓD!!! · WYPOSAŻENIE SZKOŁY · KONTAKT · MONITORING 15-11-2019 08:13:59

Zajęcia dogoterapii w szkole
WYDARZENIA 2011/2012

Dnia 21 marca 2012 r. odbyło się w naszej placówce kolejne spotkanie z członkami Fundacj Pomocy Terapeutycznej Cane Pro Humano, zajmującej się realizacją zajęć dogoterapeutycznych z dziećmi i młodzieżą. Zajęcia te za każdym razem sprawiają naszym podopiecznym bardzo dużo radości. Możliwość bezpiecznego, bezpośredniego kontaktu dzieci z pieskami, połączona z bardzo profesjonalnym prowadzeniem zajęć, oprócz mnóstwa radości, pozwala dzieciom także przełamywać swoje lęki oraz niweluje wiele innych specyficznych dla danego dziecka zachowań. Obserwacja pozytywnych reakcji dzieci oraz informacje zwrotne uzyskane od nich po realizacji zajęć, świadczą o ogromnej potrzebie kontynuowania tego typu spotkań w naszej placówce.

Organizatorzy:Anna Jaworska, Aneta Golczyk - Szypowska

news: dogotera1.jpg news: dogotera2.jpg