STRONA GŁÓWNA · SZUKAJ NA STRONIE · DAJ SOBIE SZANSĘ: WYBIERZ ZAWÓD!!! · WYPOSAŻENIE SZKOŁY · KONTAKT · MONITORING 17-11-2019 11:39:24

Zawody sportowe
SPORT

Dnia 15.05.2012 uczniowie uczestniczyli w Mistrzostwach Woj. Kuj-Pom w Lekkiej Atletyce. Był to dla nas bardzo udany wyjazd. Przywieźliśmy przysłowiowy „worek medali” w tym 3 złote, 9 srebrnych i 8 brązowych.

Złote medale zdobyli:

Daria Chmal w biegu na 200m,

Zbigniew Stachowiak w biegu na 1500m, oraz nasz najmniejszy debiutant w imprezie tak wysokiej rangi – Bartłomiej Stachowski w biegu na 1500m chłopców młodszych.

Ponadto srebrne medale uzyskali: Sebastian Ciaciuch(400m, pchnięcie kulą), Wisz Seweryn(rzut oszczepem),Anna Baranek(400m), Daria Chmal(skok w dal), Piechowiak Rafał(100m), Mariusz Łuczka(skok w dal), Rafał Napierała(pchnięcie kulą), sztafeta 4x100 kobiet.

Brąz: Przemysław Miziała(800m), Dariusz Stachowski(rzut oszczepem, bieg na 3000m), Mateusz Smelkowski(skok wzwyż), Agnieszka Drzażdżyńska(400m), Marta Rygiewicz(800m), Hortensja Wiśniewska(skok w dal), Patrycja Pleśniak(skok wzwyż).

Reprezentacja nasza liczyła 27 uczniów, wszyscy wróciliśmy z uśmiechami na twarzy i dumni ze swoich wyników.

news: zawsport1.jpg

news: zawsport2.jpg