STRONA GŁÓWNA · SZUKAJ NA STRONIE · DAJ SOBIE SZANSĘ: WYBIERZ ZAWÓD!!! · WYPOSAŻENIE SZKOŁY · KONTAKT · MONITORING 17-11-2019 11:26:07

Konkursy w PDP
WYDARZENIA 2011/2012

III Edycja międzyszkolnego konkursu komputerowego pt. "Mistrz klawiatury’’

Dnia 10 maja 2012 (czwartek) uczniowie Szkoły Przysposabiającej  do Pracy uczestniczyli w ||| edycji międzyszkolnego konkursu komputerowego pt. ,,Mistrz klawiatury’’ w Karnowie. W konkursie brały udział druży z Karnowa, Żnina, Bydgoszczy, Chojnic, Szubina i Strzelna. Uczniowie musieli wykazać się dobrą znajomością obsługi i budowy komputera. Uczniowie do konkursu przygotowały panie Małgorzata Dytman ,Elżbieta Ziółkowska oraz pan Tomasz Jaworski. W konkursie zajęliśmy ||| miejsce. Czekamy z niecierpliwością na kolejne edycje konkursu.

"W symbiozie z przyrodą"

Dnia 16 maja 2012 (środa) uczniowie Szkoły Przysposabiającej do Pracy wzięli udział w międzyszkolnym konkursie ekologicznym pt.: „W symbiozie z przyrodą w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym nr 3 przy ulicy Granicznej w Bydgoszczy. Konkurs składał się z części teoretycznej – tekstu sprawdzającego wiadomości z zakresu ochrony środowiska i z części praktycznej – ozdabianie przedmiotów użytkowych metodą decupage. Ocenie podlegały również plakaty wykonane i prezentowane przez każdą drużynę. Opiekunami uczniów były panie: Małgorzata Dytman i Elżbieta Ziółkowska. W konkursie zajęliśmy I miejsce. Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze i mamy nadzieję, że za rok spotkamy się ponownie.