STRONA GŁÓWNA · SZUKAJ NA STRONIE · DAJ SOBIE SZANSĘ: WYBIERZ ZAWÓD!!! · WYPOSAŻENIE SZKOŁY · KONTAKT · MONITORING 15-11-2019 08:59:48

V edycja konkursu geograficzno - ekologicznego "Nasza Planeta"
WYDARZENIA 2011/201224.05.2012 uczniowie naszej szkoły oraz goście z pięciu innych placówek brali udział w V edycji konkursu geograficzno - ekologicznego "Nasza Planeta".
     Główne cele konkursu to: poprawianie postaw proekologicznych wśród młodzieży, poszerzenie oraz usystematyzowanie wiedzy z zakresu geografii oraz integracja młodzieży z różnych placówek.
     W konkursie wzięli udział uczniowie z naszej szkoły, Zespołu Szkół im. M. Kotańskiego z Inowrocławia, Zespołu Szkół Specjalnych z Koronowa, Ośrodka Szkolno - Wychowawczego im. M. Grzegorzewskiej z Bydgoszczy, Zespołu Szkół Specjalnych z Szubina.
     Konkurs składał się z dwóch części - części teoretycznej w formie testu oraz plastyczno - technicznej. W tym roku tematem przewodnim konkursu był problem zanieczyszczenia wód. Podczas realizacji części plastyczno - technicznej uczniowie wykonywali prace pt: "Tajemnice wodnego świata".
A oto miejsca na podium:

I miejsce Zespół Szkół im. M. Kotańskiego z Inowrocławia.

II miejsce Zespół Szkół Specjalnych z Karnowa.

III miejsce Ośrodek Szkolno - Wychowawczy im. M. Grzegorzewskiej z Bydgoszczy.

news: naszaplanet1.jpg news: naszaplanet2.jpg

.