STRONA GŁÓWNA · SZUKAJ NA STRONIE · DAJ SOBIE SZANSĘ: WYBIERZ ZAWÓD!!! · WYPOSAŻENIE SZKOŁY · KONTAKT · MONITORING 17-11-2019 12:58:29

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO W PIŁCE NOŻNEJ SZKÓŁ SPECJALNYCH
SPORT

Dnia 25.10.2012 w hali sportowej przy I Liceum Ogólnokształcącym w Żninie odbyły się  MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO W PIŁCE NOŻNEJ SZKÓŁ SPECJALNYCH.

Patronat nad imprezą objął  Starosta Żniński Pan Zbigniew Jaszczuk.

Na Pałuki zjechało 12 drużyn. Rozgrywki toczyły się w trzech grupach po cztery zespoły.

Kolejność w pierwszej grupie wyglądała następująco:

1. CHEŁMŻA
  2. GOLUB DOBRZYŃ
  3. SZARZAWY
  4. SZUBIN

W grupie drugiej:

1. ŚWIECIE
  2. INOWROSŁAW
  3. KCYNIA
  4. WARLUBIE

W grupie trzeciej:

1. GRUDZIĄDZ
  2. ŻNIN
  3. TUCHOLA
  4. KORONOWO

Następnie rywalizacja toczyła się w grupie finałowej w której znaleźli się zwycięscy poszczególnych grup. Po zaciętych meczach klasyfikacja końcowa przedstawiała się następująco:

1. GRUDZIĄDZ   2. CHEŁMŻA    3. ŚWIECIE    4. ŻNIN     5. GOLUB DOBRZYŃ      6. INOWROCŁAW     7. SZARZAWY     8. WARLUBIE      9. KCYNIA       10. TUCHOLA       11. KORONOWO       12. SZUBIN

Puchary ufundowane przez Starostę Żnińskiego wręczał w-ce Starosta Pan  Robert Luchowski. Dziesięć piłek przekazał delegat Okręgowego Związku Piłki Nożnej Pan Kazimierz Jańczak.  Najlepszym zawodnikiem turnieju został Sebastian Koźmiński z Grudziądza a najlepszym bramkarzem został Głowacki Szymon ze Świecia.

Organizatorzy – Zespół Szkół Specjalnych ze Żnina oraz Starostwo Powiatowe podziękowali sponsorom PEPSI- KOLA ŻNIN, RESTAURACJI ,,MARTINA’’, FIRMA ,,MAKO’’, Zakład Masarski Tadeusz Jasiński oraz sędziom: Januszowi Kuśnierkowi, Piotrowi Brzezińskiemu i Hubertowi Dojasiowi za pomoc w organizacji imprezy.

Finałowe mecze można obejrzeć pod linkami:

MECZ NASZEJ DRUŻYNY: http://www.youtube.com/watch?v=r2n_D2Azqik&list=UUNL89IKduGNIFa1Wm8xWFCg&index=1&feature=plcp

news: mecz1.jpg  news: mecz2.jpg  news: mecz3.jpg