STRONA GŁÓWNA · SZUKAJ NA STRONIE · DAJ SOBIE SZANSĘ: WYBIERZ ZAWÓD!!! · WYPOSAŻENIE SZKOŁY · KONTAKT · MONITORING 15-11-2019 08:50:09

Wystawa prac uczna PDP Dariusza w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej oraz kolejna edycja konkursu "PRZEZ ZIELONE OKULARY"
Wydarzenia 2012/2013

Dnia 15 maja 2013 r w Publicznej Bibliotece w Żninie obyła się wystawa prac przez ucznia Dariusza Baranka. Na  wystawie znalazły się prace wykonane techniką haftu matematycznego. Można było poddziwiać pięknie wyhaftowane ilustracje przedstawiające np. różne gwiazdy, kwiaty, świeczki, i inne.  Uczeń  wykonał prace pod kierunkiem  n-lki  Małgorzaty Dytman. Serdecznie dziękujemy p. Dyrektor Jadwidze Jelinek i pracownikom biblioteki.

Zapraszamy do odwiedzania wystawy.

news: darekwystawa.jpg

PRZEZ ZIELONE OKULARY

Dnia 12 czerwca (środa) 2013r. o godz. 10.00 w Zespole Szkół Specjalnych w Żninie odbyła się V edycja międzyszkolnego konkursu dla uczniów Szkół Przysposabiających do Pracy „Przez zielone okulary”.

Hasło przewodnie tegorocznego konkursu: Jak być zdrowym?

Konkurs składał się z dwóch części teoretycznej (test) i praktycznej

(wspólny mecz koszykówki).

Gościliśmy u siebie koleżanki i kolegów z: Karnowa, Bydgoszczy, Strzelna.

Konkurs przygotowały: M.Dytman, L.Kwaśniewska, E.Ziółkowska. Mecz sędziował P.Przywara.