STRONA GŁÓWNA · SZUKAJ NA STRONIE · DAJ SOBIE SZANSĘ: WYBIERZ ZAWÓD!!! · WYPOSAŻENIE SZKOŁY · KONTAKT · MONITORING 17-11-2019 13:10:46

Bus dla Zespołu Szkół Specjalnych
Wydarzenia 2012/2013

14 czerwca  2013r. dyrektor Zespołu Szkół Specjalnych w Żninie odebrał z rąk przedstawiciela dealera Renault UNI-CAR w Bydgoszczy kluczyki do zakupionego dla placówki samochodu przeznaczonego do przewozu osób niepełnosprawnych, w tym na wózkach. Pojazd ma 9 miejsc, wyposażony jest w hydrauliczną windę do transportu osoby na wózku. Zakup został sfinansowany przez Powiat Żniński i dofinansowany z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Dzięki posiadaniu takiego pojazdu, uczniowie niepełnosprawni Zespołu Szkół Specjalnych w Żninie, w tym nauczanie indywidualnie, będą mogli w pełni korzystać z bogatej bazy dydaktycznej placówki i uczestniczyć w specjalistycznych zajęciach, które prowadzi szkoła. Pojazd będzie też służył do przewozu uczniów na konkursy, zawody i imprezy organizowane dla uczniów szkół specjalnych a także imprezy integracyjne.

news: bus.jpg