STRONA GŁÓWNA · FILM PROMUJĄCY - "ZSS w Żninie zaprasza" · BIP · KONTAKT · DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI · MONITORING · RODO 18-04-2024 23:44:44

Bezpieczeństwo naszych uczniów jako użytkowników ruchu drogowego
WYDARZENIA 2013/2014Mając na uwadze bezpieczeństwo naszych uczniów jako użytkowników ruchu drogowego, każdego roku w naszej szkole organizujemy zajęcia warsztatowe i spotkanie z policjantem, mające na celu kształtowanie właściwych postaw na drodze jako pieszego lub rowerzysty. Systematyczna edukacja prowadzona w tym zakresie ma na celu przyswajanie przez uczniów w podstawowym zakresie przepisów ruchu drogowego, a szczególnie kształtowanie odpowiedzialności za  bezpieczeństwo własne i innych użytkowników dróg. Każdy uczestnik zajęć otrzymuje światełko odblaskowe, które może zawiesić np. przy plecaku, zwiększając tym samym własne bezpieczeństwo na drodze. Darczyńcą elementów odblaskowych jest już od wielu  lat firma A~dal-bert produkująca takie artykuły.
Zajęcia przygotowały i prowadziły: M. Dytman i J. Witkowska.
news: bezpdroga2013.jpg