STRONA GŁÓWNA · SZUKAJ NA STRONIE · DAJ SOBIE SZANSĘ: WYBIERZ ZAWÓD!!! · WYPOSAŻENIE SZKOŁY · KONTAKT · MONITORING 07-12-2019 11:20:53

Turnus rehabilitacyjny w Sopocie
WYDARZENIA 2014/2015

W dniach 31. 08.12014 – 06.09. 2014 dwunastu uczniów - harcerzy z Zespołu Szkół Specjalnych w Żninie wzięło udział w turnusie rehabilitacyjnym w Sanatorium Kamienny Potok w Sopocie. Po konsultacji lekarskiej każdy uczestnik został zakwalifikowany na zabiegi rehabilitacyjne, które odbywały się codziennie przez cały okres pobytu.

Oprócz zajęć rehabilitacyjnych uczniowie brali udział w wycieczkach edukacyjnych do: Oceanarium Gdyńskiego, Centrum Nauki Experyment w Gdyni, na Westerplatte, statkiem po porcie w Gdańsku.

Czas wolny kuracjusze spędzali na zajęciach integracyjnych: dyskotekach, kręgielni, Aqua Parku, spacerach nad morzem.

Organizatorami byli nauczyciele  ZSS –  instruktorzy ZHP Nieprzetartego Szlaku Grażyna Sawicka, Tomasz Jaworski, Pani Prezes Fundacji Dum Spiro Spero Katarzyna Zwierzchowska oraz Pani Ewa Piwecka - prezes Stowarzyszenia Sympatyków Harcerstwa Żnińskiego

Turnus odbył się przy współpracy ze Stowarzyszeniem Sympatyków Harcerstwa Żnińskiego. Główni sponsorzy to: TVP – środki pozyskane z programu Reklama Dzieciom. Szczególne podziękowania za wsparcie uczestnicy i organizatorzy kierują dla Starosty Żnińskiego Zbigniewa Jaszczuka i Wicestarosty Żnińskiego Andrzeja Hłonda oraz członków Komisji Oświaty Rady Miejskiej w Żninie.

GALERIA ZDJĘĆ Z TURNUSU - KLIKNIJ ABY OBEJRZEĆ