STRONA GŁÓWNA · SZUKAJ NA STRONIE · DAJ SOBIE SZANSĘ: WYBIERZ ZAWÓD!!! · WYPOSAŻENIE SZKOŁY · KONTAKT · MONITORING 08-12-2019 19:40:41

VIII Mistrzostwa Polski ZSS „Sprawni Razem” w warcabach
WYDARZENIA 2014/2015

W dniach 7-9. 11.br. zawodnicy Szkolnej Ligi Gier „Warcaby i Szachy” działającej w Zespole Szkół Specjalnych w Żninie wzięli udział w VIII Mistrzostwach Polski ZSS „Sprawni Razem” w warcabach 64-polowych w Miłakowie (woj. warmińsko-mazurskie). Po przejściu eliminacji wojewódzkich w Chełmży dnia 28.10.br., reprezentowali oni nasze województwo w dwóch drużynach. W kategorii do lat 16 Patryk Kijewski i Remigiusz Jurski (ZSS Żnin) oraz Damian Dase (SOSW Szerzawy), w kategorii powyżej lat 16 Oktawia Szczepańska i Paweł Szczepański (ZSS Żnin) oraz Przemysław Borowicz (ZSZ nr 5 Bydgoszcz). Indywidualnie Przemysław Borowicz zajął II miejsce, a w turnieju drużynowym na 13 zespołów zawodnicy zdobyli IV i XI miejsce w turnieju głównym oraz V i X miejsce w turnieju systemem Blitza.

Opiekunem koła „Warcaby i Szachy” w ZSS w Żninie jest nauczyciel Tomasz Wierski.

news: mistrzostwawarcabyy.jpg