STRONA GŁÓWNA · SZUKAJ NA STRONIE · DAJ SOBIE SZANSĘ: WYBIERZ ZAWÓD!!! · WYPOSAŻENIE SZKOŁY · KONTAKT · MONITORING 17-11-2019 13:28:54

2014 - LISTOPAD. MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO W PIŁCE NOŻNEJ HALOWEJ
SPORT

Dnia 6.11.2014 w hali sportowej przy I Liceum Ogólnokształcącym w Żninie odbyły się   MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO W PIŁCE NOŻNEJ HALOWEJ CHŁOPCÓW SZKÓŁ SPECJALNYCH.

Patronat nad imprezą objął  Starosta Żniński Pan Zbigniew Jaszczuk. Otwarcia dokonał wice starosta Pan Andrzej Hłond..

Na Pałuki zjechało 12 drużyn. Rozgrywki toczyły się w trzech grupach po cztery zespoły.

Kolejność w pierwszej grupie wyglądała następująco:

1.  GRUDZIĄDZ

2.  CHEŁMŻA

3.  GOLUB DOBRZYŃ

4.  KCYNIA

W grupie drugiej:

1.     INOWROCŁAW

2.     KCYNIA

3.     SZERZAWY

4.     CHEŁMŻA

W grupie trzeciej:

1.     TUCHOLA

2.     ŻNIN

3.     SZUBIN

4.     BYDGOSZCZ

Następnie rywalizacja toczyła się w grupie finałowej w której znaleźli się zwycięscy poszczególnych grup. Po zaciętych meczach klasyfikacja końcowa przedstawiała się następująco:

1. INOWROCŁAW 2. GOLUB DOBRZYŃ 3. ŚWIECIE 4. BIELICE 5. CHEŁMŻA     6. ŻNIN 7. GOLUB DOBRZYŃ 8. SZUBIN 9. KORONOWO 10. BYDGOSZCZ 11. SZERZAWY 12. KCYNIA

Puchary wręczał Starosta Pan  Zbigniew Jaszczuk sześć piłek przekazał delegat Okręgowego Związku Piłki Nożnej Pan Kazimierz Jańczak.  Najlepszym zawodnikiem turnieju został Cetnarowicz  z Inowrocławia

Drużyna ze Żnina wystąpiła w składzie: Paweł Szczepański, Rafał Napierała, Sebastian Ciaciuch, Mateusz Świtała, Rafał Piechowiak, Łukasz Pawlak, Przemysław Swędrowski, Radosław Sierschuła, Bartłomiej Stachowski. Opiekunami Drużyny byli Piotr Przywara oraz Dariusz Wałecki.

Organizatorzy – Zespół Szkół Specjalnych ze Żnina  oraz Starostwo Powiatowe podziękowali sponsorom PEPSI- COLA ŻNIN, RESTAURACJI ,,MARTINA’’, FIRMA ,,MAKO’’, Zakład Masarski Tadeusz Jasiński oraz sędziom: Januszowi Kuśnierkowi i Hubertowi Dojasiowi za pomoc w organizacji imprezy.

news: zawodyhala.jpg