STRONA GŁÓWNA · SZUKAJ NA STRONIE · DAJ SOBIE SZANSĘ: WYBIERZ ZAWÓD!!! · WYPOSAŻENIE SZKOŁY · KONTAKT · MONITORING 08-12-2019 19:11:55

Jakub Popielarz laureatem wojewódzkiego konkursu plastyczno-fotograficznego pt. „Moje Pejzaże"
WYDARZENIA 2014/2015

Uczeń Szkoły Przysposabiającej do Pracy przy Zespole Szkół Specjalnych w Żninie Jakub Popielarz został laureatem wojewódzkiego konkursu plastyczno-fotograficznego pt. „Moje Pejzaże". Piękno Ziemi Kujawsko-Pomorskiej” pod Patronatem Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego Pana Piotra Całbeckiego. Konkurs skierowany był do osób niepełnosprawnych z terenu województwa kujawsko-pomorskiego, posiadających orzeczenie o niepełnosprawności różnego typu.

Udział w konkursie był okazją do twórczej aktywności Uczestników, a pokonkursowa wystawa prac w Urzędzie Marszałkowskim w Toruniu umożliwiła zaprezentowanie szerszej publiczności owoców wrażliwości estetycznej Uczestników i ich kreatywności w podejściu do proponowanego tematu.

Prace plastyczne i fotograficzne były rozpatrywane w następujących kategoriach: 1. szkoły podstawowe 2.szkoły gimnazjalne i ponadgimnazjalne 3.szkoły i inne placówki dla dorosłych.

Jakub Popielarz zajął I miejsce w kategorii: fotografia.  Pamiątkowy dyplom oraz nagrodę rzeczową odebrał na uroczystej Gali w czwartek 13 listopada w Sali Widowiskowej Muzeum Etnograficznego w Toruniu. Po uroczystości wręczenia nagród i dyplomów w Urzędzie Marszałkowskim na 1. piętrze zostały pokazane wszystkie zwycięskie prace.

news: popielarzkuba1miejsce.jpg