STRONA GŁÓWNA · FILM PROMUJĄCY - "ZSS w Żninie zaprasza" · BIP · KONTAKT · DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI · MONITORING · RODO 29-03-2024 06:44:12

2014 Unihokej - Znów o krok od podium

Znów o krok od podium.

Uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych ze Żnina reprezentowali województwo kujawsko pomorskie na Ogólnopolskim Turnieju  Unihokeja Szkół Specjalnych odbywających się w Elblągu.

W turnieju uczestniczyło osiem zespołów z całej Polski, zespoły podzielone były na dwie grupy z których dwie najlepsze przechodziły do następnej fazy. Chłopcy ze Żnina koncertowo zagrali swoje mecze grupowe wygrywając kolejno z zespołem województwa świętokrzyskim 3:0, wielkopolskiego 1:0 oraz zremisowali 1:1 z reprezentacją województwa lubuskiego awansując do kolejnej fazy z pierwszego miejsca w grupie.

Do grupy finałowej awansowały ponadto reprezentacje województw warmińsko mazurskiego, zachodniopomorskiego oraz lubelskiego.

Tu nasi hokeiści wyraźnie ulegli wszystkim zespołom ulegając 0:5 z Elblągiem, 0:3 z Lublinem oraz 1:3 z Pyrzycami, ostatecznie zajmując czwarte miejsce w mistrzostwach. Skład naszej reprezentacji: Dawid Witkowski(bramkarz),  Mateusz Świtała, Mariusz Łuczka, Bartłomiej Stachowski, Łukasz Stachowski, Sebastian Ciaciuch, Paweł Szczepański. Opiekunami byli Dariusz Wałecki oraz Piotr Przywara.

news: unihokej2014.jpg