STRONA GŁÓWNA · SZUKAJ NA STRONIE · DAJ SOBIE SZANSĘ: WYBIERZ ZAWÓD!!! · WYPOSAŻENIE SZKOŁY · KONTAKT · MONITORING 15-11-2019 09:28:41

2014 Unihokej - Znów o krok od podium

Znów o krok od podium.

Uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych ze Żnina reprezentowali województwo kujawsko pomorskie na Ogólnopolskim Turnieju  Unihokeja Szkół Specjalnych odbywających się w Elblągu.

W turnieju uczestniczyło osiem zespołów z całej Polski, zespoły podzielone były na dwie grupy z których dwie najlepsze przechodziły do następnej fazy. Chłopcy ze Żnina koncertowo zagrali swoje mecze grupowe wygrywając kolejno z zespołem województwa świętokrzyskim 3:0, wielkopolskiego 1:0 oraz zremisowali 1:1 z reprezentacją województwa lubuskiego awansując do kolejnej fazy z pierwszego miejsca w grupie.

Do grupy finałowej awansowały ponadto reprezentacje województw warmińsko mazurskiego, zachodniopomorskiego oraz lubelskiego.

Tu nasi hokeiści wyraźnie ulegli wszystkim zespołom ulegając 0:5 z Elblągiem, 0:3 z Lublinem oraz 1:3 z Pyrzycami, ostatecznie zajmując czwarte miejsce w mistrzostwach. Skład naszej reprezentacji: Dawid Witkowski(bramkarz),  Mateusz Świtała, Mariusz Łuczka, Bartłomiej Stachowski, Łukasz Stachowski, Sebastian Ciaciuch, Paweł Szczepański. Opiekunami byli Dariusz Wałecki oraz Piotr Przywara.

news: unihokej2014.jpg