STRONA GŁÓWNA · SZUKAJ NA STRONIE · DAJ SOBIE SZANSĘ: WYBIERZ ZAWÓD!!! · WYPOSAŻENIE SZKOŁY · KONTAKT · MONITORING 08-12-2019 18:49:53

Koncert kolęd i pastorałek
WYDARZENIA 2014/2015Kolejny raz w naszej szkole odbyło się wspólne kolędowanie. Zproszone zostały zespoły z różnych placówek oświatowych naszego miasta bowiem spotkanie miało również wydźwięk integracyjny. Swoją obecnością zaszczycili nas: chór pod dyrygenturą pani Beatr Różańskiej z Zespołu Publicznych Szkół nr 1, Niepubliczne Przedszkole u Boba, Szkoła Podstawowa nr 2 w Żninie, Orkiestra Dęta z kapelmistrzem panem Andrzejem Stawarzem oraz zespół muzykujących nauczycieli z naszej szkoły.
Występujący zaskoczyli nas nowymi aranżacjami dobrze wszystkim znanych i chętnie śpiewanych kolęd, pastorałek ale także przebojów karnawałowych.