STRONA GŁÓWNA · SZUKAJ NA STRONIE · DAJ SOBIE SZANSĘ: WYBIERZ ZAWÓD!!! · WYPOSAŻENIE SZKOŁY · KONTAKT · MONITORING 08-12-2019 13:30:53

XII Konkurs poezji w Szubinie
WYDARZENIA 2014/2015Bardzo sympatyczna i miła atmosfera towarzyszyła uczestnikom kolejnego już Konkursu Poezji Religijnej w Szubinie. Uczniowie recytowali wiersze znanych i nieznanych poetów zajmujących się tematyką chrześcijańską. Celem spotkania było zapoznanie i zainteresowanie dzieci i młodzieży poezją a także rozpowszechnianie wartości chrześcijańskich wśród młodych ludzi.
W czasie konkursu zaprezentowały się szkoły: Zespół Szkół Z Karnowa, Żnina, Szubina oraz z trzy placówki bydgoskie. Na uroczyste otwarcie konkursu przybył również burmistrz Szubina Artur Michalak. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie szkoły podstawowej: Patryk Kijewski i Adrian Kuźniarek oraz gimnazjum: Mariusz Buzalski i Jan Gnat.
   W wielkim napięciu oczekiwaliśmy ogłoszenia wyników przez komisję konkursową. Cieszyliśmy się bardzo gdy okazało się, że w kategorii szkół gimnazjalnych II miejsce zdobył Janek Gnat - GRATULUJEMY !

Do konkursu uczniów przygotowała Violetta Czekaj