STRONA GŁÓWNA · SZUKAJ NA STRONIE · DAJ SOBIE SZANSĘ: WYBIERZ ZAWÓD!!! · WYPOSAŻENIE SZKOŁY · KONTAKT · MONITORING 08-12-2019 14:46:55

DRZWI OTWARTE W ZSS
WYDARZENIA 2014/2015Dnia 21 marca 2015 w Zespole Szkół Specjalnych w Żninie jak co roku odbyły się Drzwi Otwarte szkoły. Zajęcia te na stałe wpisały się do kalendarza imprez w wspomnianej  placówce.

W godzinach od 9.30 do 12.30 chętni rodzice wraz z dziećmi  uczestniczyli z przygotowanych przez nauczycieli zajęciach, mogli podziwiać bazę dydaktyczną i lokalową oraz uzyskać porady i konsultacje specjalistyczne.  Na uczniów czekały m.in.  zajęcia plastyczne, gry i zabawy sportowe, gry planszowe, zabawy z tablicą interaktywną,  zajęcia techniczne z zakresu gotowania . Rodzice zapoznawali się ze specyfiką kształcenia w placówce, uzyskiwali porady i wskazówki, odpowiedzi na nurtujące pytania. W trakcie całego dnia można było podziwiać również osiągnięcia i sukcesy uczniów, zapoznać się z losami absolwentów, podziwiać wytwory i talenty podopiecznych.

Ciepła i życzliwa atmosfera sprzyjała  poznaniu sal lekcyjnych i terapeutycznych, a przygotowane zajęcia i cała oprawa tworzyła  właściwe warunki  do integracji przyszłych uczniów.