STRONA GŁÓWNA · SZUKAJ NA STRONIE · DAJ SOBIE SZANSĘ: WYBIERZ ZAWÓD!!! · WYPOSAŻENIE SZKOŁY · KONTAKT · MONITORING 23-11-2019 00:22:33

Reprezentanci Zespołu Szkół Specjalnych w Mistrzostwach Polski w Piłce Nożnej Halowej w Myślenicach oraz na Mistrzostwach Województwa Kuj Pom w Biegach Przełajowych w Sempólnie Krajeńskim
SPORT

Uczeń Mateusz Świtała z reprezentacją województwa Kujawsko-pomorskiego wywalczył srebrny medal Mistrzostw Polski Szkół Specjalnych w Piłce Nożnej Halowej odbywających się w Myślenicach koło Krakowa. Serdecznie gratulujemy!

Reprezentacja Zespołu Szkół Specjalnych uczestniczyła w Mistrzostwach Województwa Kujawsko - pomorskiego w Biegach Przełajowych. Nasza ośmioosobowa drużyna przywiozła cztery medale! Wśród chłopców starszych na dystansie 3000m tryumfował Sebastian Ciaciuch, w kategorii chłopców młodszych zwyciężył Bartek Kaszuba, wśród dziewcząt młodszych srebrny medal wywalczyła Karolina Nowak a wśród dziewcząt starszych brązowy medal otrzymała Sandra Kuśpa. Zawody odbyły się w Sępólnie Krajeńskim.