STRONA GŁÓWNA · SZUKAJ NA STRONIE · DAJ SOBIE SZANSĘ: WYBIERZ ZAWÓD!!! · WYPOSAŻENIE SZKOŁY · KONTAKT · MONITORING 08-12-2019 14:03:39

Żnińska Wiosna Warcabowa w ZSS
WYDARZENIA 2014/2015news: warcaby.jpg
Galeria z zawodów warcabowych - proszę kliknąć w zdjęcie powyżej.

Dnia 29.04.2015 w ZSS w Żninie odbyła się I edycja Międzyszkolnego Turnieju Warcabowego "Żnińska Wiosna Warcabowa" o Puchar Starosty Żnińskiego. Turniej rozgrywany był w 3 kategoriach: 1 - młodszej: urodzeni w 1999 i młodsi, 2 - starszej: urodzeni 1998 i starsi, 3 - w kategorii dla najlepszej drużyny. Łącznie wzięło udział w turnieju 28 zawodników z placówek, szkół i ośrodków wychowawczych dla osób niepełnosprawnych.

W kategorii młodszej indywidualnie:
I miejsce: Remigiusz Jurski ZSS Żnin
II miejsce Patryk Kijewski ZSS Żnin
III miejsce Damian Dase ZPS Szerzawy

W kategorii młodszej drużynowo:
I miejsce: ZSS Żnin
II miejsce: ZPS Szerzawy
III miejsce ŚP-W Strzelno

W kategorii starszej indywidualnie:
I miejsce: Mateusz Furmańczyk ŚP-W Strzelno
II miejsce: Sylwia Trzebuniak ZPS Szerzawy
III miejsce: Bartłomiej Błaszczak ŚP-W Strzelno
W kategorii starszej drużynowo:
I miejsce: ZSS Żnin
II miejsce:  ŚP-W Strzelno
III miejsce: ZPS Szerzawy

Najlepszą drużyną turnieju została drużyna ZSS Żnin i otrzymała pamiątkowy puchar oraz nagrody rzeczowe.
Zawodnicy, którzy zajęli miejsca I-III otrzymali pamiątkowe puchary oraz dyplomy i nagrody rzeczowe, a także nagrody promocji Powiatu Żnińskiego. Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali upominki i nagrody rzeczowe. Wszystkie drużyny otrzymały dyplomy. W turnieju o Puchar Starosty Żnińskiego nagrody wręczali Wicestarosta Andrzej Hłond oraz Dyrektor ZSS w Żninie Grzegorz Koziełek. Organizatorami turnieju byli nauczyciele ZSS w Żninie Tomasz Wierski i Piotr Przywara.
Nagrodzeni oraz wszyscy uczestnicy turnieju po zakończeniu pozowali do pamiątkowych zdjęć.
Pan Wicestarosta oraz Dyrektor rozegrali po wręczeniu nagród honorową partię ze zwycięzcami turnieju. Wszyscy uczestnicy turnieju liczą na kolejną edycję "Żnińskiej Wiosny Warcabowej" w przyszłym roku w jeszcze liczniejszym gronie.