STRONA GŁÓWNA · SZUKAJ NA STRONIE · DAJ SOBIE SZANSĘ: WYBIERZ ZAWÓD!!! · WYPOSAŻENIE SZKOŁY · KONTAKT · MONITORING 15-11-2019 09:51:21

WYDARZENIA 2014/201528 maja w naszej szkole odbyła się VIII edycja międzyszkolnego konkursu geograficzno - ekologicznego "Nasza Planeta". Głównym celem konkursu było propagowanie postaw proekologicznych wśród młodzieży. Była to również doskonała okazja do pogłębienia oraz usystematyzowania wiedzy uczniów z zakresu ekologii oraz geografii a także do wspaniałej wspólnej zabawy.
W konkursie wzięło udział 5 drużyn z placówek z województwa kujawsko - pomorskiego oraz wielkopolskiego.
Pierwsze miejsce zajęli uczniowie Zespołu Szkół w Żninie. Drugie miejsce młodzież ze Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Wągrowcu, trzecie natomiast uczniowie z Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Szerzawach.
Galeria zdjęć - proszę kliknąć...
news: naszaplanetamaj2015.jpg