STRONA GŁÓWNA · SZUKAJ NA STRONIE · DAJ SOBIE SZANSĘ: WYBIERZ ZAWÓD!!! · WYPOSAŻENIE SZKOŁY · KONTAKT · MONITORING 17-11-2019 11:46:49

Nauczyciele dla szkoły
WYDARZENIA 2014/2015

Dnia 26 maja 2015 w Zespole Szkół Specjalnych w Żninie odbyło się szkolne spotkanie integrujące dzieci, rodziców, przyjaciół szkoły. Okazją do tego spotkania był obchodzony tego dnia Dzień Matki oraz zbliżający się Dzień Dziecka. W celu uświetnienia uroczystości nauczyciele ZSS przygotowali jako niespodziankę dla zgromadzonych uczestników inscenizację adaptacji bajki Charls’a Perraulta pt. ,,Kot w butach”. Była to nie lada atrakcja zobaczyć pedagogów jako aktorów, w ciekawych strojach i kreacjach. W działania aktorskie włączyło się z dużym zaangażowaniem około 20 nauczycieli wspólnie z Dyrekcją szkoły.

Galeria zdjęć ze spektaklu... - proszę kliknąć

news: kotwwbutach.jpg