STRONA GŁÓWNA · SZUKAJ NA STRONIE · DAJ SOBIE SZANSĘ: WYBIERZ ZAWÓD!!! · WYPOSAŻENIE SZKOŁY · KONTAKT · MONITORING 15-11-2019 09:39:34

Występ muzyczny - „Śpiewamy razem”
WYDARZENIA 2005/2006

W dniu 30 maja 2006 roku w naszej szkole odbył się występ muzyczny zatytułowany: „Śpiewamy razem”.

Brali w nim udział uczniowie klasy I gimnazjum „życia” oraz kilku podopiecznych ze Środowiskowego Domu Samopomocy w Żninie.

Do szkoły przybyli zaproszeni goście – podopieczni ŚDS, z którymi współpracuje szkoła a także rodzice występującej młodzieży.

Jednym z punktów występu był koncert „karaoke”. Występujący zaśpiewali kilka znanych polskich przebojów – grup: „Łzy”, „Ich troje”, „Budka Suflera”, „Czerwone Gitary”, „2 + 1”.

Następnie podopieczni ŚDS popisali się swoimi umiejętnościami wokalno – instrumentalnymi i zaśpiewali kilka utworów przy własnym akompaniamencie.

Na koniec chętni uczniowie i zaproszeni goście mieli możliwość zabawić się w piosenkarzy i zaśpiewać wybraną piosenkę (korzystając z „karaoke”).

news: wydarzeniawystep1.JPG

Koncert bardzo podobał się licznie zgromadzonej publiczności...

... i został nagrodzony gromkimi brawami!

Występ zorganizowali wychowawcy:

mgr Ewa Dobosz z ZSS