STRONA GŁÓWNA · SZUKAJ NA STRONIE · DAJ SOBIE SZANSĘ: WYBIERZ ZAWÓD!!! · WYPOSAŻENIE SZKOŁY · KONTAKT · MONITORING 14-12-2019 19:34:23

49 Zlot Harcerzy Nieprzetartego Szlaku w Funce
WYDARZENIA 2015/2016    W dniach 17 - 20 września na terenie Harcerskiego Centrum Edukacji Ekologicznej w Funce odbył się 49 Zlot Drużyn Harcerskich Nieprzetartego Szlaku, w którym 17 DH ZHP NS im. Janusza Korczaka w Żninie działająca w naszej szkole wzięła udział.
    Celem zlotu było zintegrowanie członków Drużyn Nieprzetartego Szlaku pochodzących z różnych rejonów Polski, aktywizacja harcerzy, propagowanie postaw harcerskiego zachowania, rozwijanie umiejętności odnajdywania się w sytuacjach nowych, trudnych.
    Na uczestników czekało wiele atrakcji: rejsy statkiem oraz żaglówką, wycieczki rowerowe, zajęcia: wikliniarstwo, garncarstwo, rzeźba, pierwsza pomoc.
Adrenalinę zapewniła gra w Paintball oraz sprawdzenie swych umiejętności na strzelnicy.

news: 49zlotfunka.jpg