STRONA GŁÓWNA · SZUKAJ NA STRONIE · DAJ SOBIE SZANSĘ: WYBIERZ ZAWÓD!!! · WYPOSAŻENIE SZKOŁY · KONTAKT · MONITORING 07-12-2019 10:57:10

Szkolny Dzień Latawca
WYDARZENIA 2015/2016

Dnia 28. 10. 2015 r. odbył się Szkolny Dzień Latawca. Zabawa była naprawdę wspaniała!!!

W imprezie wzięło udział 35 uczestników, którzy zaprezentowali latawce wykonane w szkole podczas zajęć technicznych.

Każdy zespół klasowy wykonał przepiękny latawiec, a niektórym udało się wykonać nawet dwa modele. Gratulujemy, bo to niezwykle trudne przedsięwzięcie! Wśród uczestników były również osoby, które podjęły się wykonania latawca samodzielnie, bez pomocy nauczycieli. Byli to Patryk Kijewski - uczeń klasy VI szkoły podstawowej oraz Jakub Popielarz – uczeń kl. II szkoły przysposabiającej o do pracy. Uczniowie ci otrzymali specjalne wyróżnienia. Każdy zespół klasowy został nagrodzony gromkimi brawami, dyplomami oraz drobnymi upominkami.

Wszystkim uczestnikom oraz nauczycielom, którzy koordynowali pracę uczniów, pomagali w zorganizowaniu upominków, a także nauczycielom którzy wspierali nas podczas imprezy swoją obecnością i zaangażowaniem w zabawę z dziećmi, serdecznie dziękujemy!

Organizatorzy.

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ Z IMPREZY - KLIKNIJ !!!