STRONA GŁÓWNA · SZUKAJ NA STRONIE · DAJ SOBIE SZANSĘ: WYBIERZ ZAWÓD!!! · WYPOSAŻENIE SZKOŁY · KONTAKT · MONITORING 08-12-2019 13:49:07

PROFILAKTYKA
WYDARZENIA 2015/2016        "19 listopada 2015 roku w naszej szkole odbyło się spotkanie profilaktyczne z funkcjonariuszami Komendy Powiatowej Policji w Żninie, Robertem Wróblewskim oraz Edyta Gościńską. Tematyka spotkania obejmowała "Przestrzeganie prawa to obowiązek" oraz "Dopalacze - to Cię wypali". Udział w nim wzięli uczniowie gimnazjum, szkoły zawodowej oraz przysposabiającej do pracy.
Działanie to wpisuje się w realizację IV edycji Ogólnopolskiego Programu Profilaktycznego "Bezpieczna szkoła - bezpieczny uczeń", którego uczestnikiem jest nasza szkoła."

"Z okazji Światowego Dnia AIDS pierwszego grudnia w naszej szkole odbyło się spotkanie profilaktyczne z przedstawicielem Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej, panią Joanną Szymańską. Udział w nim wzięli uczniowie gimnazjum, szkoły zawodowej oraz przysposabiającej do pracy."