STRONA GŁÓWNA · SZUKAJ NA STRONIE · DAJ SOBIE SZANSĘ: WYBIERZ ZAWÓD!!! · WYPOSAŻENIE SZKOŁY · KONTAKT · MONITORING 08-12-2019 13:31:06

Wojewódzki Konkurs Profilaktyczny "Wybieram zdrowie - wybieram życie"
WYDARZENIA 2015/2016Spośród ponad 100 prac plastycznych nadesłanych na konkurs dwójka naszych uczniów zajęła następujące miejsca:
Adrian Kuźniarek - I miejsce w kategorii klas IV - VI szkoły podstawowej
Dominik Paszkiewicz - II miejsce w kategorii zespołów edukacyjno-terapeutycznych
Wręczenie nagród laureatom odbędzie się 19 lutego br. w hali widowiskowo-sportowej Łuczniczka w Bydgoszczy.
Konkurs jest elementem cyklu spotkań, konkursów i imprez skierowanych do uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi organizowanych w ramach Forum Dyrektorów Szkół Specjalnych i Integracyjnych Województwa Kujawsko-Pomorskiego w roku szkolnym 2015/2016. Powyższe działania zostały objęte Patronatem Honorowym Ministra Edukacji Narodowej, Rzecznika Praw Dziecka, Wojewody Kujawsko-Pomorskiego, Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego,  Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy, a także patronatem medialnym TVP 3 Bydgoszcz i Polskiego Radia Pomorza i Kujaw.
news: kuzniarek.jpeg news: paszkiewicz.jpeg