STRONA GŁÓWNA · SZUKAJ NA STRONIE · DAJ SOBIE SZANSĘ: WYBIERZ ZAWÓD!!! · WYPOSAŻENIE SZKOŁY · KONTAKT · MONITORING 07-12-2019 09:54:07

Żnińska Wiosna Warcabowa 2016
WYDARZENIA 2015/2016

Dnia 21 kwietnia 2016 odbyła się II edycja „Żnińskiej Wiosny Warcabowej w Zespole Szkół Specjalnych w Żninie.  Turniej o Puchar Starosty Żnińskiego pod patronatem Starosty Żnińskiego Pana Zbigniewa Jaszczuka oraz patronatem Przewodniczącego Komisji Edukacji Kultury i Sportu Rady Miejskiej w Żninie Pana Sławomira Kujawy. W turnieju uczestniczyło 6 drużyn z m.in. Torunia, Kcyni, Strzelna, Szerzaw i Żnina, łącznie 36 zawodniczek i zawodników. Grano w dwóch kategoriach wiekowych: 2000 i młodsi oraz 1999 i starsi.  W grupie młodszej zwyciężył Patryk Kijewski, drugi był Remigiusz Jurski a trzeci Adam Pieńkowski – wszyscy z ZSS w Żninie. Drużynowo w tej kategorii zwyciężył ZSS w Żninie.

W kategorii starszej zwyciężył Patryk Lesicki ze Strzelna, drugi był Mateusz Furmańczyk ze Strzelna a trzeci był Tomasz Michalak z Szerzaw.

Drużynowo w kategorii starszej zwyciężył SOSW Strzelno.

Zwycięzcy otrzymali medale i puchary, statuetki i dyplomy a uczestnicy zawodów nagrody pamiątkowe.

Aby obejrzeć zdjęcia z imprezy proszę kliknąć foto poniżej:

news: Zninskawiosnawarcabowa2016.jpg