STRONA GŁÓWNA · SZUKAJ NA STRONIE · DAJ SOBIE SZANSĘ: WYBIERZ ZAWÓD!!! · WYPOSAŻENIE SZKOŁY · KONTAKT · MONITORING 08-12-2019 13:42:30

„Jeż – Swój Zwierz”
WYDARZENIA 2015/2016

W dniu 22 kwietnia 2016 grupa pięćdziesięciu uczniów z naszej szkoły uczestniczyła w spotkaniu edukacyjnym  „Jeż – Swój Zwierz” prowadzonym przez Panią Beatę Woźniacką oraz Pana Tomasza Głowskiego – przedstawicieli ogólnopolskiego Stowarzyszenia „Nasze Jeże”. Osoby te w ramach swojej działalności na rzecz jeży, prowadzą „Azyl Dla Jeży” w Solcu Kujawskim, gdzie udzielają pomocy chorym zwierzętom. Celem spotkania było zwiększenie świadomości dzieci i młodzieży na temat potrzeby ochrony jeży w Polsce. Uczniowie poznali tajniki związane ze zwyczajami tych zwierząt oraz środowiskiem ich życia. Ponadto, dowiedzieli się także, jak należy zachowywać się w sytuacjach kontaktu z jeżami potrzebującymi pomocy.

Zdjęcia ze spotkania znajdują się w galerii - aby obejrzeć proszę kliknąć w ten tekst...