STRONA GŁÓWNA · SZUKAJ NA STRONIE · DAJ SOBIE SZANSĘ: WYBIERZ ZAWÓD!!! · WYPOSAŻENIE SZKOŁY · KONTAKT · MONITORING 15-11-2019 08:43:13

Konkurs: „Przez zielone okulary”
WYDARZENIA 2015/2016

19 maja 2016 w Zespole Szkół Specjalnych w Żninie odbyła się VIII edycja międzyszkolnego konkursu przeznaczonego dla uczniów Szkół Przysposabiających do Pracy z województwa kujawsko-pomorskiego pn. „Przez zielone okulary”. Konkurs składał się z dwóch części teoretycznej- uczniowie rozwiązywali test oraz części praktycznej- w tym roku były to ćwiczenia z zakresu udzielania pierwszej pomocy – które prowadziła pani Magdalena Czaplicka. Uczestniczyła młodzież z 6 placówek: Karnowa, Koronowa, Szubina, Bydgoszczy, Szerzaw i  Torunia. Konkurs odbył się przy udziale sponsorów: Novago Żnin Sp. z o.o., PSS Żnin, Z.U.H. „Alga” Bydgoszcz, Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych Gąsawa, Bricomarche Żnin. Konkurs zorganizowały nauczycielki Małgorzata Dytman i Elżbieta Ziółkowska. Konkurs był doskonałą okazją do spotkania się młodzieży z różnym stopniem niepełnosprawności i wymiany doświadczeń między nauczycielami.

news: konkursprzezzieloneokullary.jpg