STRONA GŁÓWNA · SZUKAJ NA STRONIE · DAJ SOBIE SZANSĘ: WYBIERZ ZAWÓD!!! · WYPOSAŻENIE SZKOŁY · KONTAKT · MONITORING 17-11-2019 10:25:53

Dzirń Matki
WYDARZENIA 2015/2016

26 maja to jeden z najpiękniejszych dni w roku: Dzień Matki. W tym dniu wszystkie mamy obdarzone są szczególnymi dowodami miłości. W naszej szkole, również odbyła się uroczystość z okazji Dnia Matki. Zaproszonym mamom, uczniowie zaprezentowali montaż słowno -muzyczny, później zaproszono mamy do wspólnej zabawy plastyczno -technicznej. Nie zabrakło wesołych nutek, bowiem najmłodsi, przy użyciu komputera i tablicy interaktywnej, prezentowali znane szlagiery polskich wykonawców. Dziękujemy naszym mamom za wszystko i składamy im najpiękniejsze życzenia.

news: mamyujanki.jpg

news: mamyjanki2.jpg