STRONA GŁÓWNA · SZUKAJ NA STRONIE · DAJ SOBIE SZANSĘ: WYBIERZ ZAWÓD!!! · WYPOSAŻENIE SZKOŁY · KONTAKT · MONITORING 17-11-2019 11:27:37

Spotkanie w Karnowie
WYDARZENIA 2015/201610 czerwca 2016 r. uczniowie Szkoły Przysposabiającej do Pracy uczestniczyli w III integracyjnym spotkaniu dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną z woj. kujawsko-pomorskiego „Działamy  i odkrywamy” – aktywny dzień w Karnowie dla entuzjastów poznawania świata.

Podczas spotkania uczniowie prezentowali filmiki o swoim mieście w formie przewodnika turystycznego. Następnie wykonywali zadania na terenie szkoły np. zadania przyrodnicze, z zakresu pierwszej pomocy, a następnie w terenie we wsi Karnowo np. u gospodarza, mechanika samochodowego, w sklepie. W spotkaniu uczestniczyło 20 drużyn. Spotkanie odbyło się pod patronatem: Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy.

Opiekunami uczniów były nauczycielki Małgorzata Dytman, Elżbieta Ziółkowska. Prezentację multimedialną uczniowie przygotowali pod okiem nauczycielki Ewy Mielcarzewicz.

Spotkanie było wspaniałą okazją do zabawy, nauki i poznawania środowiska społeczno-przyrodniczego naszego województwa.

news: karnowo2016.jpg