STRONA GŁÓWNA · SZUKAJ NA STRONIE · DAJ SOBIE SZANSĘ: WYBIERZ ZAWÓD!!! · WYPOSAŻENIE SZKOŁY · KONTAKT · MONITORING 23-11-2019 00:24:39

XVI Festyn Integracyjny „Zielone Serduszko” oraz IV Powiatowy Konkurs Wokalny - „Rozśpiewana Wyspa”
WYDARZENIA 2015/2016

XVI Festyn Integracyjny „Zielone Serduszko”

Dnia 1 czerwca z okazji Dnia Dziecka został zorganizowany XVI Festyn Integracyjny „Zielone Serduszko”, podczas którego odbył się I przegląd Piosenki - „Pałacowe Śpiewanki”.

Podczas konkursu zaprezentowali się uczniowie naszej szkoły, którzy zdobyli wyróżnienia: Angelika Przybyła i Adrian Kuźniarek.

Do konkursu uczniów przygotowała Bianka Urbanowska.

IV Powiatowy Konkurs Wokalny - „Rozśpiewana Wyspa”

W konkursie, który odbył się 17 czerwca 2016 r w Łabiszynie wystąpili najbardziej utalentowane muzycznie i wokalnie dzieci i młodzież z całego powiatu. Wśród nich znaleźli się uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych w Żninie: Mariusz Szwed i Dawid Burdelak. Celem konkursu było popularyzowanie śpiewania piosenek, konfrontacja dorobku artystycznego młodych wykonawców, wymiana doświadczeń w zakresie upowszechniania śpiewu.

Uczestnicy rywalizowali w pięciu kategoriach wiekowych: dorośli – powyżej 16 roku życia – III miejsce zajął uczeń ZSS w Żninie Dawid Burdelak.

Do konkursu uczniów przygotowała Bianka Urbanowska.