STRONA GŁÓWNA · SZUKAJ NA STRONIE · DAJ SOBIE SZANSĘ: WYBIERZ ZAWÓD!!! · DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI · MONITORING · KONTAKT · RODO 23-01-2021 21:10:36
Nawigacja

KADRA

HISTORIA

WYDARZENIA

GALERIE ZDJĘĆ

PEDAGOG, PSYCHOLOG, LOGOPEDA

STOWARZYSZENIE "KAPITAŁ ZAUFANIA"

ŚWIETLICA

BIBLIOTEKA SZKOLNA

GRANTOWE ZAJĘCIA POZALEKCYJNE

PROJEKTY UNIJNE * PROJEKTY RZĄDOWE *

ARTYKUŁY- publikacje nauczycieli

LINKOWNIA
SZUKAJ NA STRONIE

VO QUYEN Szkoła Wietnamskiej Sztuki Walki


Podręczniki - SZKOŁA PODSTAWOWA
Podręczniki - SZKOŁA BRANŻOWA I STOPNIA PO SZK. PODSTAWOWEJ
Podręczniki - SZKOŁA BRANŻOWA I STOPNIA PO GIMNAZJUM

UCZNIOWIE I RODZICE - NAUCZYCIELOM
Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 1
Najnowszy Użytkownik: tj
Turnus rehabilitacyjny w Jarosławcu
WYDARZENIA 2016/2017

W dniach od 15 do 28 września 2016  grupa uczniów Zespołu Szkół Specjalnych w Żninie  wraz  z rodzicami oraz nauczycielkami  przebywała na turnusie rehabilitacyjnym w  Ośrodku Wypoczynkowo – Rehabilitacyjnym  ,,Rafa” w Jarosławcu. W tej nadmorskiej miejscowości podopieczni uczestniczyli w zabiegach rehabilitacyjnych dobranych do stanu zdrowia, poznawali środowisko i przyrodę charakterystyczną dla nabrzeża Bałtyku, integrowali się z rówieśnikami z innych grup przebywających na terenie ośrodka.

Turnusy rehabilitacyjne,  są zorganizowaną formą aktywnej rehabilitacji połączoną z elementami wypoczynku. Głównym celem uczestnictwa w turnusie jest ogólna poprawa psychofizycznej sprawności oraz rozwijanie umiejętności społecznych uczestników, między innymi poprzez nawiązywanie i rozwijanie kontaktów społecznych, realizację i rozwijanie zainteresowań, a także przez udział w innych zajęciach przewidzianych programem turnusu. Wyjazdy na turnusy rehabilitacyjne, które realizowane są w Zespole Szkół Specjalnych od wielu lat stanowią dobrą okazję do sprawdzenia umiejętności  niepełnosprawnych uczniów w zakresie samodzielności i samoobsługi w zupełnie  innym środowisku niż dom lub szkoła. Sprzyjają integracji wyjeżdżającej grupy, wymianie doświadczeń wśród rodziców, bogaceniu doświadczeń, przeżyć i emocji. Sprzyjająca pogoda, dobra infrastruktura ośrodka oraz bardzo życzliwa i troskliwa w stosunku do osób niepełnosprawnych obsługa sprawiły, że pobyt w Jarosławcu był bardzo udany. Organizatorkami i opiekunkami turnusu były nauczycielki: Anna Jaworska i Aleksandra Kobusińska.

 news: turnusjaroslawiec2016.jpg

Zegar & Kalendarz
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.

Zespół Szkół Specjalnych w Żninie
Webdesign Tomasz Jaworski © 2019/2020
kontakt:
jawor.antom@gmail.com