STRONA GŁÓWNA · SZUKAJ NA STRONIE · DAJ SOBIE SZANSĘ: WYBIERZ ZAWÓD!!! · WYPOSAŻENIE SZKOŁY · KONTAKT · MONITORING 07-12-2019 09:30:42

Medale i odznaczenia dla nauczycieli i pracowników naszej szkoły przyznane przez Kuratoratorium Oświaty w Bydgoszczy
WYDARZENIA 2016/2017

Z okazji zbliżającego się Dnia Edukacji Narodowej 7 października Kurator Oświaty w Bydgoszczy przyznał nagrody, medale za zasługi dla oświaty, wychowania, osiągnięcia pedagogiczne i długoletnią pracę.

Medale i odznaczenia dla nauczycieli i pracowników szkoły:

Medal Komisji Edukacji Narodowej, najwyższe odznaczenie resortowe, jest uhonorowaniem całokształtu pracy nauczyciela, otrzymała pani Grażyna Sawicka.

Medal Złoty za Długoletnią Służbę otrzymali: pani Janina Dąbrowska, pan Dariusz Wałecki, pani Janina Witkowska, pani Elżbieta Ziółkowska.

Medal Srebrny za Długoletnią Służbę otrzymali: pani Violetta Czekaj, pani Aleksandra Kobusińska, pan Jarosław Kobusiński, pani Lilianna Kwaśniewska.

Medal Brązowy za Długoletnią Służbę otrzymały: pani Magdalena Czaplicka, pani Ewa Dobosz, pani Małgorzata Dytman, pani Monika Kuras, pani Magdalena Łukawska, pani Małgorzata Małecka, pani Katarzyna Siwak, pani Hanna Mrówczyńska, pani Karolina Konarska.

news: odznaczeninauczyciele.jpg