STRONA GŁÓWNA · SZUKAJ NA STRONIE · DAJ SOBIE SZANSĘ: WYBIERZ ZAWÓD!!! · WYPOSAŻENIE SZKOŁY · KONTAKT · MONITORING 14-12-2019 19:44:18

Akcja "Śniadanie daje moc"
WYDARZENIA 2016/2017

Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. Dzięki niemu dzieci mają energię do nauki, lepiej koncentrują się podczas lekcji i mają siłę do zabawy. Dlatego już od wielu lat wśród naszych uczniów, propagujemy zasady zdrowego odżywiania się i wraz z profilaktycznym programem „Zdrowie na talerzu” krzewimy w naszych uczniach prawidłowy styl odżywiania się. Rozszerzając naszą działalność już kolejny raz przystąpiliśmy do ogólnopolskiej edycji programu edukacyjnego: Śniadanie Daje Moc, w którym zachęcamy uczniów, do wspólnej zabawy, która w oparciu o 12 zasad zdrowego odżywiania uczy i kształtuje pozytywne nawyki żywieniowe. Finał działań przypadł na 8 dzień listopada 2016 r.

Zajęcia prowadzone przez nauczycieli: Janinę Witkowską, Małgorzatę Dytman, Aleksandrę Kobusińską.

news: zdrowienatalerzu2016.jpg