STRONA GŁÓWNA · SZUKAJ NA STRONIE · DAJ SOBIE SZANSĘ: WYBIERZ ZAWÓD!!! · WYPOSAŻENIE SZKOŁY · KONTAKT · MONITORING 08-12-2019 14:42:44

KABARETOWY PRZEGLĄD MŁODYCH TALENTÓW "BYĆ KOBIETĄ... BYĆ KOBIETĄ..." W KCYNI
WYDARZENIA 2016/2017W dzień Kobiet 8 marca 2017 r w Zespole Szkół w Kcyni odbyła się impreza: KABARETOWY PRZEGLĄD MŁODYCH TALENTÓW   "BYĆ KOBIETĄ... BYĆ KOBIETĄ..." Organizatorami byli Zespół Szkół Specjalnych w Kcyni oraz Kujawsko - Pomorski Kurator Oświaty.
     W przeglądzie wzięli również udział uczniowie naszej szkoły. Przygotowali scenkę kabaretową "Pierduśnice" autorstwa Mirosława Kazimierza Binkowskiego.
Uczniowie - aktorzy - Weronika Chmal, Daria Fryske, Karolina Nowak, Anita Smok, Przemysław Smok,
Adrian Kuźniarek, Dawid Burdelak, Jan Gnat ujęli swą grą jury konkursu i zdobyli II miejsce. SERDECZNE GRATULACJE !!!
W przygotowanie uczniów do konkursu zaangażowali się nauczyciele: Katarzyna Siwak oraz Tomasz Jaworski.