STRONA GŁÓWNA · SZUKAJ NA STRONIE · DAJ SOBIE SZANSĘ: WYBIERZ ZAWÓD!!! · WYPOSAŻENIE SZKOŁY · KONTAKT · MONITORING 08-12-2019 18:49:19

Wiosenno - świąteczny kiermasz
WYDARZENIA 2016/201710 kwietnia odbył się wiosenno - świąteczny kiermasz przygotowany przez uczniów Szkoły Przysposabiającej do Pracy oraz uczniów klas gimnazjum zespołów edukacyjno terapeutycznych. Można było podziwiać prace wykonane z drewna, filcu, techniką decupage, haftu matematycznego, dekoracje z masy solnej oraz uszyte z różnych tkanin. Wśród przygotowanych dekoracji pojawiły się stroiki, domki dla ptaszków, zajączki, pudełka dekoracyjne, motylki, pisanki oraz krzesła wykonane w stylu prowansalskim.
Nauczyciele organizatorzy przedsięwzięcia to M. Dytman, L. Kwaśniewska, D.Piechowiak - Jasińska, E. Ziółkowska.

Fotografie wykonanych prac znajdują się w galerii - proszę kliknąć wobraz poniżej...
news: kiermasz2017.jpg