STRONA GŁÓWNA · SZUKAJ NA STRONIE · DAJ SOBIE SZANSĘ: WYBIERZ ZAWÓD!!! · WYPOSAŻENIE SZKOŁY · KONTAKT · MONITORING 17-11-2019 13:05:56

Udział uczniów Szkoły Przysposabiającej do Pracy w konkursach
WYDARZENIA 2016/2017

10 maja 2017 w naszej szkole odbyła się IX edycja międzyszkolnego konkursu dla uczniów Szkół Przysposabiających do Pracy „Przez zielone okulary”. Hasło przewodnie tegorocznego konkursu: „Dalekie i bliskie podróże po Polsce”. W  części teoretycznej uczniowie rozwiązywali test, później prezentowali plakaty reklamujące swój region. Gościliśmy u nas drużyny z: Bydgoszczy, Karnowa, Szerzaw, Torunia, Chojnic. Organizatorami konkursu były: nauczycielki: M.Dytman, L.Kwaśniewska, E.Ziółkowska.

Sponsorzy konkursu: PSS „Społem” w Żninie oraz Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Gąsawie.

17 maja 2017 w SOSW NR 3 w Bydgoszczy odbył się międzyszkolny konkurs dla Szkół Przysposabiających do Pracy p.n. „Jestem dumny, że jestem Polakiem”. Podczas zmagań konkursowych uczniowie zmagali się z pytaniami m.in. o znajomość państw sąsiadujących z Polską, największe miasta w Polsce, najważniejsze zabytki. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Monika Skibińska, Weronika Janus i Mikołaj Pietras. W konkursie zdobyliśmy III miejsce. Uczniów do konkursu przygotowały nauczycielki: M.Dytman, E.Ziółkowska.

18 maja 2017 w Zespole Szkół Specjalnych w Karnowie odbyła się VIII edycja międzyszkolnego konkursu dla uczniów Szkół Przysposabiających do Pracy pod patronatem starosty nakielskiego „Mistrz klawiatury”. Uczniowie przepisywali tekst na komputerze, a później wspólnie wykonywali plakat „Moje hobby”. Uczniów do konkursu przygotowały nauczycielki L.Kwaśniewska, E.Ziółkowska

23 maja 2017 uczniowie Szkoły PdP wyjechali do Koronowa na międzyszkolny konkurs pt. „Zdrowo jem, zdrowo żyję”. Uczniowie rozwiązywali test z zakresu wiedzy o zdrowym odżywianiu, znajomości warzyw i owoców oraz zdrowych nawyków. Szkołę reprezentowały dziewczyny: Natalia Rymer, Weronika Janus i Monika SkibińskaW konkursie nasi uczniowie zdobyli zaszczytne IV miejsce. Konkurs był fajną okazją do spędzenia miło czasu i zapoznania nowych koleżanek i kolegów z Bydgoszczy, Świecia, Tucholi, Szubina i Koronowa. Uczniów do konkursu przygotowały : M. Dytman i E.Ziółkowska.