STRONA GŁÓWNA · SZUKAJ NA STRONIE · DAJ SOBIE SZANSĘ: WYBIERZ ZAWÓD!!! · WYPOSAŻENIE SZKOŁY · KONTAKT · MONITORING 24-06-2019 13:35:27

SAMORZĄD SZKOLNY

Programy nauczania i podręczniki - GIMNAZJUM
Programy nauczania i podręczniki - SZKOŁA BRANŻOWA I STOPNIA Z ODDZIAŁAMI ZASADN. SZK. ZAW

Turnus rehabilitacyny
WYDARZENIA 2017/2018

W dniach od 15 do 28 września 2017, 11 –osobowa  grupa uczniów Zespołu Szkół Specjalnych w Żninie, która spełniła kryteria dofinansowania PCPR w Żninie przebywała na turnusie rehabilitacyjnym w Jarosławcu w ośrodku ,,RAFA”.  Z uczniami i rodzicami na turnus wyjechały organizatorki:  Aleksandra Kobusińska i Anna Jaworska. W czasie pobytu dzieci i młodzież korzystała z zabiegów rehabilitacyjnych odpowiednio zleconych przez lekarza, dostosowanych do niepełnosprawności.  Czas wolny wypełniały spacery po okolicy, korzystanie z bazy ośrodka, pływanie na basenie, zajęcia integracyjno-rekreacyjne przygotowane przez personel OWR ,,RAFA”.  W czasie pobytu uczniowie doskonalili swoje kompetencje społeczne a  rodzice mili czas i okazję na swobodną wymianę doświadczeń oraz pełna integrację. W ZSS w Żninie, turnusy rehabilitacyjne są już wyjazdem z długoletnią tradycją, sięgającą roku 1998. Przez te lata podopieczni naszej szkoły  zwiedzili m.in. Jarosławiec, Sianożęty, Dźwirzyno,  Zakopane, Rabkę- Zdrój, Dąbki.

news: turnus2017.jpg

Webdesign Tomasz Jaworski © 2018/2019