STRONA GŁÓWNA · SZUKAJ NA STRONIE · DAJ SOBIE SZANSĘ: WYBIERZ ZAWÓD!!! · WYPOSAŻENIE SZKOŁY · KONTAKT · MONITORING 24-06-2019 13:11:01

SAMORZĄD SZKOLNY

Programy nauczania i podręczniki - GIMNAZJUM
Programy nauczania i podręczniki - SZKOŁA BRANŻOWA I STOPNIA Z ODDZIAŁAMI ZASADN. SZK. ZAW

WYDARZENIA 2017/2018

13  października obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej, święto które upamiętnia rocznicę powstania Komisji Edukacji Narodowej, utworzoną za czasów króla Stanisława Augusta Poniatowskiego.

Obecnie Dzień Edukacji Narodowej to przede wszystkim święto wszystkich nauczycieli, pedagogów oraz pracowników oświaty.

W ramach podziękowania nauczycielom za ich trud włożony w edukację i wychowanie uczniowie naszej szkoły przygotowali żartobliwy program artystyczny, w czasie którego wcielili się w postaci nauczycieli.

Po części oficjalnej cała społeczność szkolna udała się na teren PTTK w Żninie gdzie odbyło się integracyjne ognisko, połączone z poczęstunkiem i zabawami.

news: dziennauczyciela2017.jpg

Webdesign Tomasz Jaworski © 2018/2019