STRONA GŁÓWNA · SZUKAJ NA STRONIE · DAJ SOBIE SZANSĘ: WYBIERZ ZAWÓD!!! · WYPOSAŻENIE SZKOŁY · KONTAKT · MONITORING 24-06-2019 14:16:13

SAMORZĄD SZKOLNY

Programy nauczania i podręczniki - GIMNAZJUM
Programy nauczania i podręczniki - SZKOŁA BRANŻOWA I STOPNIA Z ODDZIAŁAMI ZASADN. SZK. ZAW

Spotkanie z hafciarką pałucką paną Krystyną Ługiewicz
WYDARZENIA 2017/2018

26 października 2017 w naszej szkole uczniowie szkoły Przysposabiającej do Pracy uczestniczyli w spotkaniu, które prowadziła twórczyni ludowa – hafciarka pałucka pani Krystyna Ługiewicz. Podczas spotkania uczniowie poszerzyli  wiedzę o kulturze swojego regionu, mieli możliwość oglądać strój pałucki, podziwiać piękne serwetki, aniołki, które własnoręcznie wykonała pani Krystyna. Uczniowie z pomocą zaproszonego gościa uczyli się podstaw wyszywania techniką haftu pałuckiego. Nasze spotkania będą odbywały się cyklicznie, przynajmniej raz w miesiącu, z czego bardzo się cieszymy.

news: hafciarstwo.jpg

9 listopada Szkołę Przysposabiającą do Pracy po raz kolejny odwiedziła twórczyni ludowa pani Krystyna Ługiewicz. Wspólnie wykonaliśmy ozdoby z wełny i wytwarzaliśmy przedmioty dekoracyjne. Uczniowie bardzo byli zaangażowani we własnoręczne wykonanie ozdób.

Webdesign Tomasz Jaworski © 2018/2019