STRONA GŁÓWNA · SZUKAJ NA STRONIE · DAJ SOBIE SZANSĘ: WYBIERZ ZAWÓD!!! · WYPOSAŻENIE SZKOŁY · KONTAKT · MONITORING 17-11-2019 12:58:23

XIII Powiatowy Konkurs "Pałucka Szopka Bożonarodzeniowa".
Kolejny sukces!
Uczniowie naszej szkoły Adrian Bała, Bartosz Wawrzyniak, Jacek Nowak wzięli udział w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym pt. "Kujawsko-Pomorska Szopka Bożonarodzeniowa". Organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Toruniu. Zadaniem uczestników konkursu było wykonanie przestrzennej szopki bożonarodzeniowej, uwzględniającej elementy tradycji Bożego Narodzenia. Gratulujemy naszym uczniom bowiem otrzymali pierwszą nagrodę w kategorii praca zespołowa.
Nagrodzeni uczniowie swoją konkursową pracę wykonali pod kierunkiem mgr Janiny Witkowskiej.
news: szopka.jpg